ЦСКА 1948 и АПОЕЛ (Никозия) играят при резултат 0:0 в контролна среща, която се явява последна за "червените" преди старта на новия сезон.

До момента столичани са безгрешни в проверките по време на летния си лагер, записвайки 5 поредни победи.

АПОЕЛ вече изигра един приятелски мач срещу български тим - Ботев Враца (0:0). Кипърският отбор е съперникът на Ботев (Пловдив) във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Първата опасност в мача дойде още във втората минута на срещата, когато домакините можеха да открият. Георги Русев напредна по десния фланг и върна към наказателното поле, където дебнеше Алекс Колев, но защитник на кипърците успя да избие преди нападателят да нанесе удар.

В 29-ата минута на мача Даниел Наумов трябваше да се намесва, след като Канте Диавара излезе сам срещу него. Вратарят се оказа на по-добра позиция и спаси.

ЦСКА 1948 0:0 АПОЕЛ

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов (К), 2. Джонатан Перейра, 24. Лазар Марин, 87. Симеон Петров, 15. Александър Александров, 18. Ивайло Чочев, 6. Карлос Охене, 58. Октавио, 10. Георги Русев, 7. Марио Топузов, 9. Александър Колев

АПОЕЛ (Никозия): 1. Белек, 2. Каро, 23. Еселинк, 6. Даушвили, 8. Соуза (К), 14. Чебаке, Далсио, 21. Теодору, 33. Диавара, 42. Уилър, 89. Куцакос