Валентин Железов (в средата)

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 17 кръг:

 

 

 

 

 

27.11./събота/2021 г. – 14:30 часа

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Мехмед Мехмед- Хасково

АС:Михаела Палабойкова-Хасково

 4-ти съдия:Тодор Тодоров-Пловдив

Делегат:Мартин Александров-Хасково

ФК“Родопа Смолян“ (Смолян) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Петър Балтов -Сливен

АС:Ангел Величков-Сливен

 4-ти съдия:Валентин Чаушев-Кърджали

Делегат:Данаил Димитров-Сливен

ОФК“Несебър“ (Несебър) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Васил Николов-Пловдив

АС:Васил Петров-Пловдив

АС:Георги Димчев-Пловдив

 4-ти съдия:Александър Аргиров-Бургас

Делегат:Георги Георгиев-Пловдив

ОФК“Карнобат“ (Карнобат) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Николай Запрянов -Пловдив

АС:Цветан Горанов -Пловдив

АС:Екатерина Маринова-Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Димитров-Бургас

Делегат:Любен Жилков-Пловдив

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ПФК“Локомотив 1926“ II(Пловдив)

ГС:Марио Кушев-Стара Загора

АС:Красимир Енев-Стара Загора

АС:Виктор Динев-Стара Загора

 4-ти съдия:Светослав Лазаров -Бургас

Делегат:Донка Терзиева-Стара Загора

ОФК“Левски“ (Карлово) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Неделчо Гаджалов-Пловдив

АС:Иреней Бодуров -Пловдив

АС:Теодор Цветков – Пловдив

 4-ти съдия:Боян Славков-Пловдив

Делегат:Георги Карушев-Пловдив

28.11./неделя/2021 г. – 14:30 часа

ОФК“Гигант“(Съединение) – ПФК“Берое“ II (Стара Загора)

ГС:Павлин Тютюнджиян-Бургас

АС:Мирослав Желев-Бургас

АС:Георги Джевелеов -Бургас

 4-ти съдия:Христос Паликаров-Пловдив

Делегат:Калчо Домусчиев -Пловдив

ФК“Саяна“ (Хасково) – ФК“Левски 2005“(Крумовград)

ГС:Владимир Вълков-Пловдив

АС:Светослав Енчев-Пловдив

АС:Янко Чакъров-Пловдив

 4-ти съдия:Стилиян Димитров-Хасково

Делегат:Милко Якимов-Пловдив

ФК“Розова долина“ (Казанлък) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС:Иван Петров-Ямбол

АС:Владимир Григоров-Ямбол

АС:Стоян Зафиров-Ямбол

 4-ти съдия:Павел Попов-Стара Загора

Делегат:Димитър Янев-Ямбол