Локомотив  Пловдив и Берое завършиха 0:0 в сблъсък от третия плейофен кръг в efbet Лига.
Мачът започна с минута мълчание в памет на големия български защитник Георги Димитров-Джеки, който ни напусна преди три дни.
Още с началния съдийски сигнал домакините се втурнаха в атака и Александър Иванов, който е титуляр на мястото на наказания Георги Минчев, можеше да се разпише в 1-ата минута. Той получи добър пас от Карагарен, но ударът му бе слаб и право в ръцете на вратаря Ганев. Осем минути след това Карагарен демонстрира отлична техника на малко пространство и си освободи пространство за стрелба. Ударът му обаче беше блокиран от защитник на гостите.
Непростим пропуск направи Парвиз Умарбаев в 20-ата минута. Той използва грешка на Теди Мезаг и вратаря Ганев, открадна топката, но не уцели опразнената врата. Активната игра на домакините доведе до нова опасност пред вратата на Берое в 29-ата минута. Карагарен бе намерен на линията на засадата от Умарбаев, но ударът му не затрудни Ганев.
Най-активният на терена през първата част Бирсент Карагарен изкара два жълти картона в рамките само на 4 минути на Хасани и Стефанов, които спряха с нарушения негови обещаващи атаки.
Гостите влязоха по-уверено във втората част и можеха да поведат в 57-ата минута. Мартин Камбуров изведе Алиун Фал на стрелкова позиция, но вратарят Илко Пиргов се намеси и не позволи топката да влезе зад гърба му.
Алиун Фал пропусна да открие резултата в 75-ата минута, правейки още по-голям пропуск от този на Умарбаев преди почивката. Грешка на Николай Николаев в центъра на терена позволи на нападателя на Берое да напредне и да излезе очи в очи с вратаря Пиргов. Ударът му обаче премина покрай десния стълб на вратата на домакините.
В първата минута на добавеното време гостите останаха с 10 души, след като Стив Фуртадо получи червен картон.