Кадър от мача Спартак-Марица 0:2

 

На пловдивчанина Боян Славков е поверено пловдивското дерби в ЮИ Трета лига между Спартак и Марица. Георги Стамболджиев и Владимир Лазаров ще бъдат помощници на Славков.

Двубоят е утре от 16 часа на стадион „Тодор Диев“. Цената на билетите е 3 лева, за ученици и пенсионери 1 лев. За Спартак наказан е Христос Доков. В Марица наказни няма, но шестима състезатели са в карантина заради положителни проби за коронавирус.

От домакините оповестиха организацията за мача:

-Входът на стадион „Тодор Диев“ ще бъде отворен в 15:00 часа
-На стадиона няма да бъдат допускани лица без маска, шлем или друго предпазно средство
-На трибуните привържениците трябва да спазват дистанция от 1,5 метра
Призовават се привържениците да са на стадиона по-рано, за да няма струпване, както и да спазват всички противоепидемични мерки.

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 12 кръг – 24.10.2020 година – 16:00 часа:

24.10./събота/2020 г. – 16:00 часа

ФК“Сокол“(Марково) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Васил Николов – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

 4-ти съдия:Емил Бойчев – Пловдив

Делегат:Георги Карушев – Пловдив

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Стефан Делчев – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

 4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Митко Маринов – Хасково

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ОФК“Хасково“(Хасково)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Милен Митев – Стара Загора

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Донка Терзиева – Стара Загора

ФК“Димитровград 1947“ – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

 4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Стойчо Стоев – Кърджали

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Верея“(Стара Загора)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

АС:Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Яни Янев – Сливен

Делегат:Живко Недялков – Бургас

ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Боян Славков – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Владимир Лазаров  – Пловдив

4-ти съдия:Марио Генчев – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Николай Караджов – Ямбол

4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Георги Христов – Ямбол

25.10./неделя/2020 г. – 14:30 часа

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Петър Балтов – Сливен

АС:Деян Стойнов – Сливен

4-ти съдия:Петър Мечев – Пловдив

Делегат:Стоян Димов – Сливен

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Райко Чакъров – Пловдив

АС:Теодор Цветков – Пловдив

АС:Петър Чомаков – Пловдив

4-ти съдия:Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат:Радослав Фисински – Смолян

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени