Локомотив и едноименният тим на видинското село Дреновец завършиха 1:1 в Дряново. Двубоят бе от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Треньорът на домакините Петър Кръстев бе отстранен в края на мача. Първата ситуация, предизвикала напрежение, бе в средата на първото полувреме, когато с директен червен картон бе изгонен Николай Стоянов от Локомотив. В 29-ата минута Николай Банов изпълни прецизно фаул и изправи публиката на крака – 1:0.

Напрежението се покачи отново в 50-ата минута, когато не беше зачетен гол на дряновци, дело на Георги Маминов. Десетина минути след това Цветан Цветанов от гостите уцели гредата. Той обаче реализира в 71-ата минута за 1:1. Локомотивци оспорваха попадението заради нарушение в атака. Кулминацията настъпи в 86-ата минута, в която домакините поискаха дузпа, но реферът не отсъди такава, а вдигна червен картон на треньора Петър Кръстев.