Поражение за "черно-белите" на "Лаута" при U17. Гостите успяха да поведат с 0:3 до средата на второто полувреме. Локомотивци обаче успяха да отбележат два гола за три минути и върнаха интригата в мача за 2:3. "Сините" реагираха и съумяха да реализират още две попадения за крайното 2:5. „Левски“ U17 постигна категорична победа – 5:2. Два гола за „сините“ отбеляза Адриан Райчев– в 43-та и 75-та минути. По едно попадение добавиха Георги Христанов в 19-та, Любомир Тодоров в 82-та и Марио Дадаков в 87-та минути.

Юношите на „Левски“ до 15 години и връстниците им от Локомотив (Пловдив) завършиха наравно – 2:2 . Точни за „сините“ бяха Христо Аргиров в 12-та и Марто Бойчев в 60-та минути. Двата отбора оправдаха очакванията и изиграха много интересен и динамичен мач в битката за третото място в Елитната група. Гостите поведоха в 11-ата минута, когато Аргиров засече с глава за 0:1. Локомотив стигна до пълен обрат - в 30-ата минута Севи Идриз вкара след прецизен изстрел, а през втората част Аксел Велев с глава направи 2:1. Левски възстанови равенството чрез Марто Бойчев десет минути преди края. В заключителните секунди Локомотив можеше да вземе победата, но Георгиев стреля на сантиметри от целта.