Юношите на „Левски“ до 15 и 17 години записаха равенства срещу „Берое“ като гости в мачове от 23-ия кръг на Елитните групи.

Юношите на „Левски“ до 15 години завършиха 0:0 с връстниците си от Стара Загора. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на трето място в класирането с 49 точки.

Съставът на Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 3. Александър Кръстев, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов, 7. Мартино Йорданов, 8. Стивън Стоянчов, 11. Калоян Атанасов (58 – 13. Анатоли Кръстев), 14. Михаил Петров (к), 17. Денис Гиведжов, 19. Христо Аргиров, 20. Марто Бойчев.

„Левски“ U17 завърши при резултат 1:1. Голът за „сините“ отбеляза Преслав Бачев в 55-та минута. Воденият от треньора Виктор Димитров е на четвърто място в класирането с 50 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 99. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков, 3. Виктор Любенов, 4. Георги Коричков, 6. Дейвид Михалев, 7. Атанас Килов, 8. Кристиан Чачев (67 – 14. Александър Божилов), 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров, 17. Георги Христанов (58 – 11. Адриан Райчев), 19. Васил Василев.