Ботев победи с 3:2 Марица в среща 16-ти кръг от Зоналната група при юношите старша възраст 2003/2004. Срещата се игра на терена в село Войсил в събота. В 7-та минута маричани имаха претенции за дузпа. В 30-та минута индивидуална грешка доведе до гол за "Ботев", а само 5 минути по-късно нова грешка доведе до втори гол. "Жълто-сините" не се предадоха и до 55-та минута изравниха резултата след голове на Сали Садъков от дузпа и на Станислав Василев. В 85-та минута гостите стигнаха до трети гол след дузпа в тяхна полза. Станислав Петков, Йордан Танев и Николай Бинев бяха точни за тима на Даниел Спасов.

В класирането "Марица" е лидер с 33 точки от 16 мача, пред отборите на "Ботев", "Арда" и "Локомотив" съответно с 30, 29 и 27 точки, като и трите тима са изиграли по 13 мача.