Елитните отбори до 19 години на Хебър и Сокол (Марково) не се победиха в приятелски мач игран днес на изкуственото игрище до стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Срещата завърши при резултат 1:1, но домакините могат да съжаляват, че пропуснаха възможността да се поздравят с победата. И двамата треньори пуснаха в игра всички налични футболисти. Хебърци откриха головата си сметка в 13-ата минута, когато се разписа Стоян Сотиров. В 68-ата минута равенството бе възтановено след красиво изпълнен пряк свободен удар на Николай Дудов.

На 24 януари от 14:00 часа хебърци ще гостуват на Левски (Паталеница) в следващ приятелски мач.

СЪСТАВИ:

ХЕБЪР: Иван Чанакчалиев, Николай Андров, Георги Кочев, Мартин Кадьов, Стоян Сотиров, Даниел Кадьов, Димитър Йовчев, Николай Радев, Милен Николов, Майкъл Мечкарски, Благовест Грозданов (Николай Борисов, Джеймс Лима, Антонио Петков, Иван Василев, Стилиян Тисовски, Богомил Божуркин, Иван Дишков, Димо Стайковски)

СОКОЛ:  Георги Чумков, Николай Дудов, Стоян Митрев, Денис Местенджиков, Станимир Марински, Никола Георгиев, Момчил Чирков, Йовко Зайчев, Иван Баловански, Мариан Адреев, Йордан Млеканов (Александър Георгиев, Борислав Ангелов, Денис Минев, Виктор Панеков, Никола Караманджуков, Никола Пехливанов, Кристиан Табаков).