"Марица" разгроми с 10:0 "Атлетик" (Куклен) в мач от последния редовен кръг при юношите старша възраст 2002/2003. Възпитаниците на Кирил Андонов не срещнаха съпротива и записаха нова изразителна победа на терена на стадион "Марица". Още на полувремето резултатът беше 8:0, а през втората част маричани намалиха темпото. Ангел Котев реализира хеттрик, Златко Палийски и Павел Параскевов нанизаха по 2 гола, а Георги Иванов, Никола Кондарев и Янис Димитров отбелязаха по едно попадение.

Така "Марица" събра 19 точки в актива си, като тимът няма загуба до момента (6 победи, 1 равенство, голова разлика +38). Тимът има да изиграе два отложени мача, като при победа в един от тях ще зимува на върха в класирането.

МАРИЦА: Алекс Манов, Мариян Бончев, Георги Иванов, Петър Петров, Борислав Дончев, Стоян Шумков, Алекс Попгеоргиев, Павел Параскевов, Никола Кондарев, Златко Палийски, Ангел Котев (Никола Янин, Янис Димитров, Ивайло Димитров, Маргарит Буков)