Младежкият национален отбор на България по футбол се сбогува с победа с надеждите за участие на Евро 2021. Без 13 играчи, отпаднали по различни причини, нашите победиха Естония с 3:0 у дома на стадион "Славия", като решиха всичко между 28-ата и 30-ата минута. Първо Лъчезар Котев откри резултата с бомбен удар от около 30 метра, а след него и Ертан Томбак удвои с удар отблизо.

През втората част двата тима си размениха по още няколко опасни атаки, а минути преди края Калоян Кръстев оформи крайното 3:0 за нашите, но настроението в тима ни видимо поспадна заради развоя в другата среща от групата.

В нея Полша записа домакински успех с 3:1 над Латвия. Така българите остават трети на две точки зад поляците, срещу които иначе имаме победа с 3:0 и равенство 1:1.

България U21 3:0 Естония U21