15-годишните възпитаници на Йордан Чолов от академията на Хебър победи в Пазарджик Национал (София) с 2:1 в среща от седми кръг на първенството в "Зона София" за деца родени през 2006/2007 година.

Първото полувреме завърши 0:1 за гостите след тяхна по-активна игра в началото и грешка от страна на пазарджиклии при статично положение. След гола "зелените" изравнихме играта и на свой ред създадоха 2-3 добри ситуации, които обаче пропуснаха. Втората част започна с по-голяма активност от страна Хебър и след няколко добри ситуации успяха да обърнат цифровото изражение на резултата. С голове на Георги Благов и голмайстора на отбора Християн Ганев, който е негов 8 от началото на сезона, Хебър успя да поведе с 2:1. До края хебърци показа по-добра концентрация и дисциплина в защитен план и удържа устрема и натиска на гостите. Треньорският екип Чолов-Христов, поздрави всички момчета за усърдната работа и себераздаване, както в тренировъчен, така и в мачовете.

Състав на Хебър: Семов (к), Дринов, Л. Лазаров, Кордев, Ив. Лазаров, Кацаров, Златанов, Ганев, Благов, Кушинов, Гатев, влезли резерви: Сербезов, Ненков, Метанов, Литов.

Така Хебър окупира първото място в класирането с актив от 16 точки и голова разлика 20:6, а в следващия кръг гостуват на Локомотив (Сф). Мачът е насрочен за 17 октомври (събота) от 11:00 часа