Пореден срамен резултат записаха футболистите на Николай Христов в  Елитната група  на България за юноши старша възраст (U19).  След като преди две седмици допуснаха като домакини седем гола от ЦСКА-София, днес в мач от 11-ти кръг те получиха нови шест попадения от Септември (Сф).

Септемврийци изобщо не се притесниха от факта, че гостуват на стадион "Георги Бенкожски" в Пазарджик и още до почивката водеха с 0:4.  През втората част столичани видимо намалиха темпото за да пожалят своя беззъб противник, но това не им попречи да вкарат нови два гола, с което бе оформен и крайния рвзултат - Хебър-Септември (София) 0:6.

Така Хебър се свлече на 15-тото място в класирането с актив от 7 точки и голова разлика 8:32, което ги прави отбора с най-слаба защита в групата. Септември са шести с 19 точки.

В следващия кръг отборът на Хебър ще гостува на Локомотив (Пд). Мачът е насрочен за 11 октомври (неделя) от 16:00 часа.  Септември (Сф).пък ще има домакинство на Лудогорец.