Всички резултати и голмайстори от втория квалификационен кръг на Лига Европа:

От сряда
Прогрес Нидеркорн (Люксембург) – Вилем II (Холандия) 0:5
0:1 Павлидис (20), 0:2 Саглам (28), 0:3 Павлидис (34), 0:4 Нунели (46), 0:5 Трезор (65)

Хамарби (Швеция) – Лех Познан (Полша) 0:3
0:1 Педро Тиба (55), 0:2 Камински (89), 0:3 Марчвински (90)

Б36 Торсхавн (Фарьорски острови) – ТНС (Уелс) 5:4 след дузпи, 1:1 в редовното време, 2:2 след продължения
1:0 Пржбилски (47), 1:1 Смит (80), 1:2 Еббе (112), 2:2 Радосавлевич (120)

От четвъртък
Кайсар (Казахстан) – АПОЕЛ Никозия (Кипър) 1:4
1:0 Лобянидзе (6), 1:1 Де Винсенти (15), 1:2 Тухами (25), 1:3 Атцили (48), 1:4 Де Винсенти (90)

Венстспилс (Латвия) – Розенборг (Норвегия) 1:5
1:0 Козлов (5), 1:1 Исламович (14-дузпа), 1:2 Конрадсен (37), 1:3 Исламович (45), 1:4 Холсе (64), 1:5 Захариасен (71)

Ренова (Северна Македония) – Хайдук Сплит (Хърватия) 0:1
0:1 Какташ (4)

Теута Дуреш (Албания) – Гранада (Испания) 0:4
0:1 Солдадо (5), 0:2 Кенеди (10), 0:3 Ерера (31), 0:4 Ерера (46)

Астана (Казахстан) – Будучност (Черна гора) 0:1
0:1 Терзич (25)

Арарат-Армения (Армения) – Фола Еш (Люксембург) 4:3 след продължения
1:0 Мартинес (16), 1:1 Диого Пиментел (19), 1:2 Бенси (56-дузпа), 1:3 Хаджи (81), 2:3 Майлсон (90+1-дузпа), 3:3 Майлсон (90+4-дузпа), 4:3 Вакуленко (113)

Линкълн Ред Импс (Гибралтар) – Рейнджърс (Шотландия) 0:5
0:1 Таверниер (21), 0:2 Голдсон (45), 0:3 Морелос (67), 0:4 Дефоу (84), 0:5 Морелос (88)

Купс Куопио (Финландия) – Слован Братислава (Словакия) 4:3 след дузпи, 1:1 след продължения
0:1 Медвед (111), 1:1 Удо (120)

Ботошани (Румъния) – Шкендия (Северна Македония) 0:1
0:1 Ибраими (2)

Локомотив (Пловдив) – Тотнъм 1:2
1:0 Георги Минчев (71), 1:1 Хари Кейн (80-дузпа), 1:2 Ндомбеле (85)

Нефтчи Баку (Азербайджан) – Галатасарай (Турция) 1:3
0:1 Диане (19), 1:1 Мбодж (46), 1:2 Луиндама (48), 1:3 Диане (63)

ИФК Гьотеборг (Швеция) – ФК Копенхаген (Дания) 1:2
1:0 Сана (73), 1:1 Мудражия (82), 1:2 Винд (85)

Ритериай (Литва) – Слован Либерец (Чехия) 1:5
0:1 Мара (12-дузпа), 0:2 Хромада (20), 1:2 Лезама (61), 1:3 Рабушич (84), 1:4 Абдула Юсуф Хелал (89-дузпа), 1:5 Матушек (90)

Бодьо/Глимт (Норвегия) – Жалгирис (Литва) 3:1
1:0 Цинкернагел (20), 1:1 Антал (26), 2:1 Бонифаке (32), 3:1 Бьоркан (81)

Олимпия Любляна (Словения) – Жрински Мостар (Босна и Херцеговина) 2:3 след продължения
1:0 Иванович (19), 1:1 Билбия (51), 2:1 Фомбергар (81), 2:2 Билбия (84), 2:3 Иванчич (92)

Флора Талин (Естония) – КР (Исландия) 2:1
1:0 Сапинен (7), 2:0 Лиландер (37), 2:1 Финбогасон (75)

Свинтул (Румъния) – Партизан (Сърбия) 0:1 след продължения
0:1 Натхо (104-дузпа)

Рига (Латвия) – Тре Фиори (Сан Марино) – отложен

Локомотиви (Тбилиси) – Динамо (Москва) 2:1
1:0 Сикхарулидзе (54), 2:0 Гавашелишвили (76), 2:1 Комличенко (90-дузпа)

ЦСКА (България) – БАТЕ Борисов (Беларус) 2:0
1:0 Али Соу (44), 2:0 Греъм Кери (90+4)

Лачи (Албания) – Апоел Беер Шева (Израел) 1:2
1:0 Нвабуезе (59), 1:1 Агудело (90), 1:2 Варене (90+3)

Хибърниънс (Малта) – МОЛ Фехервар 0:1
0:1 Николов (61)

ОФИ Крит (Гърция) – Аполон Лимасол (Кипър) 0:1
0:1 Атила Салай (50)

Юргорден (Швеция) – Европа (Гибралтар) 2:1
1:0 Едуардс (42), 1:1 Адриан Гаярдо (57), 2:1 Улвестад (69-дузпа)

Конас Куай (Уелс) – Динамо Тбилиси (Гърция) 0:1
0:1 Габедава (90-дузпа)

Макаби Хайфа (Израел) – Кайрат (Казахстан) 2:1
1:0 Ашкенази (31), 1:1 Вагнер Лав (45), 2:1 Рукавитсия (72)

Интер Клуб д‘Ескалдес (Андора) – Дъндолк (Ейре) 0:1
0:1 Макмилън (14)

Шамрок Роувърс (Ейре) – Милан (Италия) 0:2
0:1 Ибрахимович (23), 0:2 Чалханоглу (67)

Пяст Гливице (Полша) – Хартберг (Австрия) 3:2
1:0 Кончковски (10), 1:1 Кайнц (33), 2:1 Соколовски (62), 2:2 Рийд (75), 3:2 Жиро (84)

Стандард Лиеж (Белгия) – Бала Таун (Уелс) 2:0
1:0 Авенати (19-дузпа), 2:0 Амалах (34)

Арис Солун (Гърция) – Колос Коваливка (Украйна) 1:2
0:1 Новак (47), 1:1 Бруно Гама (55), 1:2 Антюх (62)

Борац Баня Лука (Босна и Херцеговина) – Рио Аве (Португалия) 0:2
0:1 Тарантини (90), 0:2 Ямбор (90+6)

Кукеши (Албания) – Волфсбург 0:4
0:1 Вегхорст (21), 0:2 Лакроа (33), 0:3 Вегхорст (74), 0:4 Мехмеди (89)

Силекс (Северна Македония) – Дрита (Косово) 0:2
0:1 Гербеши (48-дузпа), 0:2 Лимани (80)

Мура (Словения) – Орхус (Дания) 3:0
1:0 Горенц (37), 2:0 Жижек (72), 3:0 Мароша (90)

Колърейн (Северна Ирландия) – Мадъруел (Шотландия)

Викинг (Норвегия) – Абърдийн (Шотландия) 0:2
0:1 Маккрори (44), 0:2 Хеджес (78)

ДАК (Словакия) – Яблонец (Чехия)

Сервет (Швейцария) – Реймс (Франция)

Осиек (Хърватия) – Базел (Швейцария)

Линфийлд (Северна Ирландия) – Флориана (Малта)

Бачка Топола (Сърбия) – ФКСБ Стяуа (Румъния)

Хонвед (Унгария) – Малмьо (Швеция)