На 11-ти септември ще се изиграят мачовете от 7-ия кръг на U19. През уикенда предстоят битките от U17 и U15, а в Зона "Пловдив" продължават всички първенства при юношите.

Ето и програмата:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ:
11.09 (петък):
17:00 Локомотив – Сокол 0:2 /РЕПОРТАЖ/
17:00 Левски – ЦСКА-София 3:0 /РЕПОРТАЖ/
17:00 Царско село – Славия 0:1
17:00 Хебър – Национал 2:1 /РЕПОРТАЖ/
17:00 Лудогорец – Пирин 2:0
17:00 Ботев – Черно море 1:0 /РЕПОРТАЖ/
17:00 Витоша – Нефтохимик 2:1
17:00 Берое – Монтана 0:0 /РЕПОРТАЖ/

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ:
11.09 17:00 Черноморец – Спартак Вн 0:0
12.09 (събота):
11:00 Левски-Раковски – ЦСКА-София 0:4
11:30 Левски – Пирин 2:1
11:30 Добруджа – Берое 3:4
11:30 Лудогорец – Сокол 3:1
11:30 Дунав – Ботев 0:4 /РЕПОРТАЖ/
11:30 Славия – Национал 4:3
17:00 Етър – Витоша 3:1
17:00 Спартак Пл – Локо Сф 4:1
17:00 Спартак Пд – Арда 3:0
17:00 Монтана – Септември 1:7
13.09:
11:30 Локомотив – Черно море 4:1

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 15 ГОДИНИ:
11.09 15:00 Черноморец – Спартак Вн 1:0
12.09 (събота):
9:30 Славия – Национал 1:2
9:30 Левски – Пирин 4:1
9:30 Добруджа – Берое 0:3
9:30 Лудогорец – Хасково 3:1
9:30 Дунав – Ботев 2:1 /РЕПОРТАЖ/
11:00 Борислав – ЦСКА-София 0:11
11:00 Спартак Пл – Ботев Вр 2:3
15:00 Етър – Витоша-13 4:1
15:00 Сините камъни – Нефтохимик 1:0
15:00 Монтана – Септември 0:6
13.09:
9:30 Локомотив – Черно море 1:3

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – РОДЕНИ 2004/2005:
11.09:
10:00 Чавдар – Спартак 4:0
12.09:
10:00 Сините камъни – Карнобат 6:0
10:00 Локомотив – Орлета 6:0
10:00 Верея – Димитровград 2:1
10:00 Лидер – Сокол 3:0
12:00 Сливен – Марица 2:1
13.09:
17:00 Хасково – Берое

ЗОНАЛНА ГРУПА – ДЕЦА – РОДЕНИ 2006/2007:
12.09:
10:00 Ботев – Пловдив Сити 3:0
11:00 Асеновец – Олимпия 2:1
18:00 Локомотив – Арда 5:0
12:00 Верея – Димитровград 2:2
13.09:
11:00 Спартак-1 – Берое 0:0
11:00 Сините камъни – Хебър 0:0
11:00 Арда – Спартак-2 1:0


РЕГИОНАЛНА ГРУПА – ДЕЦА-ЦЕНТЪР – РОДЕНИ 2008:
13.09:
9:30 Спартак – Хебър 0:3
10:00 Ботев-2 – Локомотив 0:7
11:00 Марица – Хасково 4:1
12:00 Берое – Родопа-Смолян 3:0 /служ./
12:00 Реал – Ботев-1 0:3 /служ./
13:00 Арда – Велд