Спартак 2009 спечели благотворителен турнир в Асеновград в памет на Краси Костов. Спартак започна с победа над Пловдив Сити с 3-2 и загуба от Локо 2009 с 2-4. На полуфинала децата на Христос Доков победи Локо 2010 с дузпи, след като редовното време завърши 0-0.

Във финалния мач тима на Спартак отново срещна Локо 2009. В редовното време мача завърши 1-1, като гола за гладиаторите отбеляза Васил Саватинов от пряк свободен удар, а това бе и неговият 5 гол в турнира. След изпълнения на дузпи гладиаторите победиха Локомотив и вдигнаха Купата.

На трето място завършиха Локо 2010. Четвърти станаха Шипка, а пети са Пловдив сити. Последното място бе за Брестник.

При набор 2011 ЦСКА завоюва купата, като биха на финала Локо с 4:1. Бронзовите медали бяха за втория тим на ЦСКА. Четвърти станаха Шипка Старс, а пети са Спартак. Шести завършиха Ботев, а последните две места бяха за Хебър и Реал Пловдив. При набор 2012 отново титлата бе за ЦСКА. Втори приключиха Палас от Рудозем, а трети са Локо. Четвъртото място бе за домакините от Шипка Старс, а последни са Спартак.

Президентът на Локомотив Христо Крушарски и бившият бос на Ботев Димитър Христолов изгледаха детският турнир.