Асеновец набор 2006,завърши наравно 3:3 с отбора от елитна група, зона запад. U15 на Борислав Първомай.

На перфектният стадион в с. Градина се получи много интересен и динамичен мач. Асеновградчани започнаха много силно срещата, като показаха много комбинативен футбол. В резултат на него, нападателите пропуснаха няколко много добри шансове за гол. Рожденикът Янко Генков откри резултата, като до края на полувремето пропусна още два отлични шанса за гол. Противно на логиката и случващото се на терена, домакините обърнаха до 3:1, след груби грешки в защита, а единият от головете беше признат въпреки очевидното нарушение, според гостите, срещу техен състезател. Второто полувреме също предложи много емоции и пред двете врати. Кирил Ниченков, който е година по - малък, вкара уникален гол с ляв крак от над 25м.В последната минута, отново Янко Генков вкара за крайното 3:3

За отбелязване е, че мачът се игра при 37 градусува жега, въпреки това с няколко спирания за вода, момчетата показаха добра спортна форма.