ЦСКА-София постигна победа с 1:2 като гост на Септември в първия полуфенален мач за Купата на БФС при набор 2002.

Червените започна по-активно и надъхано срещата и още в началото създадоха ситуация пред вратата на съперника. След десетина минути Септември отговори чрез Кристиян Тасков, който пропусна. Изстрел от пряк свободен удар на Васил Бакалов бе отразен от стража на ЦСКА.

Така се стигна до  23-ата минута, когато гостите откриха резултата след центриране в наказателното поле.  Цветомир Цанев овладя и свали към Иван Донец, който с удар от границата на наказателното поле откри резултата.

В 70-ата минута Септември изравни след разбъркване в наказателното поле. Калоян Симеонов бе точен за 1:1. В самият край на срещата гостите стигнаха до победния гол. Той падна след центриране в наказателното поле, където Даниел Иванов се разписа.