Този уикенд ще се изиграят срещите от втория пролетен кръг в трите елитни юношески групи. В зона "Пловдив" продължават юношеските първенства, като стартира това и при Деца-Център.

Ето и програмата:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ:
29.02
11:00 Славия - Черно море 1:1
13:30 ЦСКА-София - Левски 2:1 /РЕПОРТАЖ/
13:30 Лудогорец - Янтра 9:0
13:30 Септември - Царско село 5:0
13:30 Берое - Локомотив Пд 1:2 /РЕПОРТАЖ/
01.03
13:30 Пирин - Ботев 0:4 /РЕПОРТАЖ/

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ:
29.02
11:00 Сокол - Дунав 0:1
01.03
12:00 Национал - Черно море 2:3
12:00 Септември - Спартак Вн 4:0
12:00 ЦСКА-София - Лудогорец 1:3
14:00 Локомотив Пд - Витоша 6:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 Ботев - Славия 3:0 /РЕПОРТАЖ/
14:00 Левски-Раковски - Левски Сф 0:4
14:00 Етър - Берое 3:1 /РЕПОРТАЖ/

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 15 ГОДИНИ:
01.03
10:00 Национал - Черно море 2:3
10:00 ЦСКА-София - Лудогорец 0:1
10:00 Септември - Добруджа 3:0 служебно
11:00 Витоша-13 - Черноморец 1:1
12:00 Локомотив Пд - Асти 3:0 /РЕПОРТАЖ/
12:00 Ботев - Славия 1:0 /РЕПОРТАЖ/
12:00 Етър - Берое 1:3 /РЕПОРТАЖ/
13:30 Спартак Пл - Левски 1:1

ЗОНАЛНА ГРУПА - ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ (2003/2004) 

Сокол (Марково) - Лидер (Пловдив) 2:1 /РЕПОРТАЖ/

Чавдар - Арена (Ямбол) отложен    
Марица - Пълдин (Пловдив) 3:4 /РЕПОРТАЖ/    
Арда - ОФК Карнобат    03-03-2020  12:00   
Спартак-1 - Локомотив   0:3 /РЕПОРТАЖ/  
Сливен - Берое 2:0 /РЕПОРТАЖ/    
Черноморец - Верея 2:1    
Спартак-2 - Сините камъни 4:1 /РЕПОРТАЖ/    

 

 

ЗОНАЛНА ГРУПА - ДЕЦА (2005/2006)
28.02
13:00 Ботев-2 - Сините камъни (Сливен) 0:1
14:00 Спартак - Локомотив 2:1 /РЕПОРТАЖ/
29.02
10:00 Марица - Ботев-1 0:0 /РЕПОРТАЖ/
11:00 Лидер (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
12:00 Черноморец-1919 - Верея (Ст.Загора) 1:1
13:00 Сливен - Берое 1:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 ФА Пловдив - Олимпия Спорт (Ст.Загора) 5:2
01.03
12:00 Розова долина - Нефтохимик 2:0 /РЕПОРТАЖ/

ОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА-ЦЕНТЪР (2007)
10:00 Ботев - ФА Пловдив 1:0
10:30 Хебър-2 - Локомотив 0:12
10:30 Металик (Сопот) - Брестник 1:8
10:30 Марица - Спартак 0:6 /РЕПОРТАЖ/
11:00 Берое - Пловдив сити отложен
11:00 Арда - Родопа (Смолян) 2:1
12:30 Векта - Хебър-1 1:4