Отборът на Спартак 1 се класира за четвърт финалите на международния турнир Пирин Къп в Сандански. Момчетата на Неделин Петров победиха Петрич с 8:0 с голове на Аксел Велев 3 броя, Симеон Пашов 3 гола, Веселин Ангелов и Атанас Мутавски.

Вторият отбор на Спартак в тази възраст загубиха драматично с 4:2 от Локомотив София, като "гладиаторите" тотално наддиграха софиянци до почивката и водеха с 2:0. Умората взе превез и Локо направиха пълен обрат през втората част. Головете за тази формация отбелязаха Борис Костадинов и Стафан Казаков.

Вторият мач за деня на Спартак 2 завърши с 4:0, победа срещу македонския Гроздански. За пловдивчани головете отбелязаха Тодор Пишиков 2 броя, Стефан Казаков и Никола Йонков