Отборът на Брестник Пловдив набор 2007 записаха победа и загуба в първите два дни на провеждащият се през тази седмица турнир Пирин Къп в Сандански. Момчетата на Крум Георгиев отстъпиха с 4:0 срещу Национал София, но във втория си мач победиха безепелационно софийския Ферион с 4:0.

Голмайстори за "зелените" в този мач бяха Валентин Петров, Стоил Караджов и 2 гола на Стилиян Петров. Предстои им мач с Тича Варна за определяне на четвърт финалистите в надпреварата.

Другата седмица още една формация ще играе в Сандански, набор 2009. Междувременно продължават набирането на деца във всички гарнитури на Брестник.

Всеки, който желае да стане част от клуба, може да се обади на +359876722385 (Крум Георгиев).