10-годишните хебърчета спечелиха бронзови медали и купа за 3-то място от международния турнир „Пирин Къп" в Сандански.
В групата машинките победиха домакините от Спорт Вилаж с разгромното 9:0, но после паднаха от ПАОК (Гърция) с 3:7, а в третия мач направиха ново голово шоу срещу Локомотив (Сф) и ги удариха с 6:3.
На четвъртфинала „зелените" победиха силната школа на Национал (Сф) с 2:1, като столичани водеха 3 минути преди края на мача, но невероятната мотивация и желание за успех помогнаха резултата да бъде обърнат.
На полуфинала жребия отново прати възпитаниците на Станислав Чочков с ПАОК, като и този път резултата беше в полза на гърците, които в последствие спечелиха турнира. Хебър пък спечелиха мача за 3-то място срещу Юнак (Варна) с 2:1.
Трябва да се отбележи, че титулярният вратар на Хебър не дойде на турнира поради грип, а през цялото време на врата беше Боби Ибушев, който е нападател, но се справи чудесно. В турнира участваха още Добруджа, които спечелиха второ място, ФК Карев (Северна Македония), Спартак (Пд), Витоша 13 (Сф) и др.