Юношите на „Левски“ до 14 и до 16 години се класираха за 1/2 финалите в турнира за Купата на БФС. Родените през 2006 година футболисти се наложиха с 1:0 като гост „Ботев“ (Враца), а набор 2004 победи също като гост „Берое“ с 4:0.

При 14 годишните „сините“ превъзхождаха своя домакин на официалния терен на стадион „Христо Ботев“ във Враца. Единственото попадение за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 62-та минута от дузпа. Първата среща в София прислючи 0:0 и с общ резултат от двата мача 1:0 „Левски“ U14 продължава напред.

Съставът на „Левски“ U14:

22. Пламен Иванов, 25.Калоян Борунов, 4. Виктор Любенов, 3. Михаел Чиликов, 7.Александър Божилов (к), 13. Никола Бандев, 6. Александър Маринов (15. Део Дамянов), 9. Александър Сомов (8. Йоан Янев), 19. Васил Михайлов (17. Мартин Илиев), 11. Адриан Райчев (20. Ники Гинчев), 16. Преслав Бачев

„Левски“ U16 постигна втора победа над „Берое“, този път с 4:0 и с общ резултат 11:1 чака следващия си съперник за Купата на БФС. Възпитаниците на треньора Захари Сираков отново надиграха категорично своя съперник и с голове на Георги Атанасов в 8-та и 47-та, Никола Църовски в 29-та и Виктор Атанасов в 78-та минути стигнаха до успеха.

Съставът на „Левски“ U16:

1. Пламен Андреев (41 – 12. Калоян Славчев), 6. Денис Динев, 10. Емил Кьосов (42 - 7. Антон Иванов), 2. Димитър Андонов, 18. Алекс Минчев,  8. Атанас Йорданов (41 – 11. Виктор Атанасов), 15. Александър Асенов (41 – 5. Адриан Данчев), 19. Радослав Петров, 17. Николай Архангелов, 14. Никола Църовски, 9. Георги Атанасов