ЦСКА U19 победи Черно море с 1:0 в двубой от XIII кръг на Елитната група, който се игра на стадион "Българска армия". Единственото попадение отбеляза Калоян Симеонов в 70-та минута, когато вратарят на моряците изби топката след удар на Даниел Иванов, а Симеонов беше точен при добавката. Това бе трети успех за ЦСКА над Черно море днес, след като по-рано и юношите ни до 15 и до 17 години спечелиха мачовете си срещу този противник.

Юношите на червените до 17 години постигнаха успех над моряците с 2:1 в среща от XIV кръг на Елитната група. Мачът се игра на базата в Панчарево. В 20-та минута Марк-Емилио Папазов откри резултата след подаване на Георги Манев. В 55-та Манев центрира от корнер, а Мартин Сотиров се разписа с глава за 2:0. Пет минути по-късно моряците върнаха едно попадение.

ЦСКА U15 победи Черно море (Варна) с 3:0 в мач от XIV кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево. В последните минути на първата част армейците отбелязаха два гола. Браян Стефков центрира от фаул, Кристиан Петров свали топката с глава, а Росен Маринов беше точен за 1:0. Второто попадение вкара Иван Нешков, който получи извеждащ пас от Георги Димитров. В средата на втората част Георги Димитров се разписа след асистенция на Кристиан Георгиев.