На 23.11 и 24.11 ще се изиграят мачовете от поредния кръг в трите елитни юношески групи. В зона "Пловдив" продължават юношеските първенства.

Ето и програмата:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ:
23.11 (събота):
14:30 Дунав - Пирин 4:2
14:30 Верея - Монтана 1:3
14:30 Левски - Септември 5:0 /РЕПОРТАЖ/
14:30 Ботев - Берое 3:1 /РЕПОРТАЖ/
14:30 Янтра - Локо Пд 0:9 /РЕПОРТАЖ/
15:30 ЦСКА-София - Черно море 1:0 /РЕПОРТАЖ/
24.11 (неделя):
14:30 Славия - Лудогорец 3:1

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ:
23.11 (събота):
11:00 Витоша - Спартак Вн 0:4
13:00 Лудогорец - Берое 0:1
13:00 Национал - Славия 2:1
13:00 ЦСКА-София - Черно море 2:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 Етър - Левски 1:1
14:30 Сокол - Локо Пд 1:0
14:30 Левски-Раковски - Ботев 2:5 /РЕПОРТАЖ/
24.11 (неделя):
13:00 Септември - Дунав 1:3

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 15 ГОДИНИ:
23.11 (събота):
11:00 Асти - Добруджа 1:0
11:00 Лудогорец - Берое 0:0
11:00 Национал - Славия 2:1
11:00 ЦСКА-София - Черно море 3:0 /РЕПОРТАЖ/
12:00 Етър - Левски 0:4 /РЕПОРТАЖ/
14:30 Витоша-13 - Локо Пд 0:3
14:30 Спартак Пл - Ботев 0:1 /РЕПОРТАЖ/
24.11 (неделя):
11:30 Септември - Черноморец 4:2

ЗОНАЛНА ГРУПА - ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ (2003/2004)
23.11 (събота):
10:00 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - ПФК "Локомотив-1926" - отложен
11:00 ФК "Лидер"  - ПФК "Верея" 2:2
12:00 ФК "Черноморец-1919" - ОФК "Карнобат" 4:0
12:00 ПФК "Марица-1921"  - ФК "Чавдар" 2:2
14:30 ФК "Сините камъни"  - ПФК "Берое" 2:0
24.11 (неделя):
12:00 ОФК "Сливен-2000" - Сливен - ФК "Пълдин" - Пловдив
12:00 ФК "Арда-1924" - Кърджали - ФК "Сокол" - Марково 2:1

ЗОНАЛНА ГРУПА - ДЕЦА (2005/2006)
23.11 (събота):
10:00 ПФК "Ботев" - 2  - ПФК "Локомотив-1926" 0:1 /РЕПОРТАЖ/
10:00 ФК "Черноморец-1919" - ПФК "Нефтохимик Бургас 1962"  2:0
11:00 ФК "Ботев-2002" - ПФК "Верея" 1:1
24.11 (неделя):
10:00 ПФК "Марица-1921" - ФА "Пловдив" 0:0 /РЕПОРТАЖ/
11:00 ФК "Розова долина"  - ФК "Лидер"
12:00 ФК "Сините камъни"  - ПФК "Берое" 2:0

ОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА-ЦЕНТЪР (2007)
24.11 (неделя):
10:00 ФА "Пловдив"  - ПФК "Локомотив-1926" 0:5
10:00 ПФК "Брестник- 1948"  - ПФК "Марица-1921" 0:6 /РЕПОРТАЖ/
10:30 ФК "Пловдив сити"  - ФК "Хебър-1918" - 2
10:30 ФК "Векта"  - ФК "Металик-1938"
12:00 ФК "Хебър-1918" - 1 - ФК "Арда-1924" 3:2
12:00 ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - ПФК "Ботев" 1:0 /РЕПОРТАЖ/
13:00 ФК "Родопа-Смолян"  - ПФК "Берое" 1:2