Берое 2004 спечели с 2:1 срещу Верея в среща от Зоналната група при юношите младша възраст. Срещата се игра днес на изкуствения терен над стадион "Берое". И трите попадения паднаха през първото полувреме като за "зелено-белите" се разписаха Влади Милев и Тихомир Кръстев. Играчите на Атанас Димитров първи откриха резултата, съперникът обаче успя да изравни. В средата на полувремето домакините отбелязаха второ попадение, а до края на първата част изпуснаха и други възможности за попадение. След почивката и двата тима се опитаха да отбележат, но нов гол така и не падна.
В сряда Берое 2004 се изправя срещу Левски в първи мач от четвъртфиналите на турнира за Купата на страната.

Успех и за Берое 2006 в днешния ден!В среща от първенството на Зоналната група при децата тимът, воден от Боян Стоянов се наложи с 4:1 над Верея. Срещата се игра на изкуствения терен над стадион "Берое".Попаденията бяха дело на Тодор Тодоров,Ивайло Митев,Никола Цолев и Валентин Желязков. Първият гол падна още при първата атака на малките "зелено-бели" таланти. До края на полувремето играчите на Берое отбелязаха още три гола и си гарантираха победата. През втората част тимът на Верея върна едно попадение, "зелено-белите" пък изпуснаха да отбележат създадените възможности. В сряда (201.11) Берое се изправя срещу Олимпия в отложен мач от първенството на Зоналната група.