Берое 2008 се наложи с 2:1 над Розова долина 2007 в среща от първенството на подготвителната група-деца. Малките таланти на Берое, водени от Павел Димов стигнаха до успеха след пълен обрат. Въпреки че старозагорци имаха предимство още през първото полувреме първи резултата откриха гостите. Тимът от Казанлък поведе преди почивката след гол от дузпа. След паузата играчите на Берое се настаниха изцяло в полето на съперника. Късметът обаче обърна гръб на тима в този момент след като веднъж топката се разходи по голлинията и бе избита от играч на гостите, а на няколко пъти и вратарят им се намеси добре. В средата на полувремето обаче играчите на Берое получиха право да изпълнят дузпа и логично стигнаха до изравнително попадение също от дузпа. В последната минута на срещата "зелено-белите" отбелязаха и втори гол след ъглов удар. "Искам да поздравя момчетата най- вече за характера,който показаха. Въпреки че изоставаха в резултата бяха отбора, който до последно търси победата. Браво и за играта, защото те бяха отбора, който диктуваше нещата на терена и изпълниха това което им беше поставено и стигнаха до победата!", заяви след срещата наставникът на Берое 2008 Павел Димов.

Берое 2011 се наложи с 12:2 над Велд в среща от група А на първенството на Футбол 5 в зона Пловдив. "Зелено-белите" отново изиграха силен двубой и логично стигнаха до убедителен успех. Така тимът, воден от Трифон Панев продължава отличното си представяне в шампионата. В следващия кръг Берое 2011 се изправя срещу Кронос.

Берое 2012 отстъпи с 3:4 на Арена Запад в днешния си двубой от първенството. Срещата бе от шампионата на Футбол 5 в зона Стара Загора.