Ботев Пловдив продължава напред в турнира за Купата на БФС при набор 2002, след като победи днес Сокол Марково като домакин с 6:0. Канарчетата нямаха никакви проблеми срещу тима от пловдивското село и наложиха своето темпо през целите 90 минути от срещата. Трифонов откри след центриране от непряксовободен удар, а Стоименов с две попадения от малък ъгъл с удари по земя направи резултата класически.

През втората част жълти-черните нанизаха още 3 безответни попадения. Казаков покачи на 4:0, а появилият се като резерва Юсеин Касов, който е роден 2003-а година, добави още две бързи попадения в последните минути на срещата.

Така канарчетата ще очакват жребия след като надделяха над Сокол с общ резултат 8:0. Припомняме ви, че срещата в Марково завърши 0:2 в полза на пловдивчани.