Локомотив победи с 4:3 Верея в бараж за Купата на БФС при набор 2004. Двата отбора направиха много интересен мач и си вкараха общо седем гола. По два гола за "черно-белите" отбелязаха Тони Лесов и Петър Андреев. За Верея головете реализираха Филип Семков, Светозар Кичуков и Денис Нешев.

На стадион „Раковски“ в Димитровград Верея откри резултата още в третата минута за 0:1. Момчетата на Костадин Апостолов набързо обърнаха и на полувремето двата отбора се оттеглиха на почивка при 3:1. Старозагорци успяха да намалят на 3:2, Локомотив отново се откъсна напред в резултата за 4:2, а крайното 4:3 бе оформено в заключителните минути. Локомотив завърши срещата в намален състав – вратарят Александър Главчев бе изгонен в 75-та минута и „черно-белите“ доиграха срещата с 10 души.

Така отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2004 се класира за националната фаза на турнира за Купата на БФС. Жребият за следващата фаза ще се тегли утре от 14:00ч. в София.

Наставникът на Верея Росен Тонев коментира двубоя: "Искам да поздравя момчетата за страхотната игра днес и смело да заявя, че почват да израстват с всяка изминала среща! Играха като с равен срещу силен противник, просто малко не ни достигна да се поздравим с победа след изпуснати доста положения от наша страна. Поздравявам и отбора на Локомотив, като им желаем успех занапред!".