Ботев Пловдив победи с 4:2 ЦСКА в мач от деветия кръг в Елитната до 17 години. Участие в срещата взеха двамата таланти от двете школи, които вече имат записани минути за мъжете - Коко Илиев (Ботев) и Смоленски, който по принцип играе за U19 на ЦСКА, но днес бе свален за този мач в U17.

До 60-тата минута жълто-черните изчетоха истинска лекция на своите гости и заслужено водиха с 3:0. Съдията и в този мач остана незабелязан, след като отсъди дузпа, но не показа червен картон за бранител на ЦСКА, който бе последен в защита и умишлено повали нахлулия нападател на Ботев Пд. Дузпата пък бе реализирана от вратаря на канарчетата. Точно както и срещу Левски жълто-черните бяха готови да загубят и тази победа, след като ЦСКА вкара два гола след много сериозни грешки в защитата на домакините. И точно когато ЦСКА търсеше изравняването в последните минути, дойде поредния рисков шпагат на играч в червено и втори жълт картон за проявилия се футболист. Бранителят на ЦСКА напусна терена с сълзи на очи, а малко след това видя, как в негово отсъствие канарчетата подпечатаха победата си с четвърти гол.

Коко Илиев направи поредния си много силен мач и отбеляза отново много красив гол. В няколко ситуации обаче направи впечатления, че талантливият нападател предпочете индивидуалната игра. На другия полюс бе Смоленски, който не направи силен двубой и също показа леко надменно поведение спрямо свой съотборник, демонстративно прекръствайки се, когато не получи желан от него пас.