Юношата на Берое Стоян Иванов бе с основен принос за успеха на настоящия му отбор Спартак (Варна) срещу Монтана в среща от поредния кръг на Втора лига. Варненци спечелиха с 1:0, единственото попадение падна в 77-та минута след чудесно изпълнение на пряк свободен удар точно от Стоян Иванов. Освен него участие в срещата взеха още двама играчи-продукт на Академията - Иво Иванов и Георги Динков. И тримата започнаха в стартовия състав на Спартак (Варна) и останаха на терена през всичките 90 минути. Варненци вече пет мача нямат поражение като в 2 от срещите за първенство записаха победи, в 2 завършиха наравно, тимът има и едни успех в турнира за Купата на страната. Стоян Иванов бе на терена от първата до последната минута във всяка една от тези срещи.