В изтеглен мач от 2-ри кръг на Областната група в „Зона Пловдив", група „А" за деца набор 2005/2006, домакините от Хебър победиха Родопа (Смолян) с 3:1.

Срещата започна устремно за хебърци, които направиха много пропуски пред и както често се случва гостите поведоха след нелеп автогол от корнер в последната минута на първата част. Второто полувреме също се игра пред вратата на Родопа, но като че ли указанията на Павел Велов се оказаха решаващи и Хебър обърна мача.

В голмайстори се превърнаха Адем Юмеров, който е ново попълнение и идва от Чико-Бунара (Бяга), Мирослав Магаранов и Алекс Минев от фаул.

Така 15-годишните момчета от Пазарджик събраха 4 точки, а следващата седмица ще гостуват на Хасково.