С гол на Димитър Савов в 55-ата минута Миньор (Перник) пречупи Банско и записа 6-та победа за сезона. „Жълто-черните“ се чувстваха домакини на стадион „Св. Петър“ в курортното градче, след като публиката им бе по-многобройна. През първата част футболистите на Банско създадоха две чисти положения, но Даниел Леонтиев бе на висота и отрази удари на Христо Спасов и Павел Головодов.

През втората част Миньор доминираше. В 55-ата минута двойно подаване между Димитър Савов и Томислав Павлов изведе бранителя очи в очи с Абдиков за 1:0. До края победата на „чуковете“ можеше да е по-изразителна, но Калоян Йосифов с глава стреля покрай вратата, а в 90-ата минута вратарят на Банско спаси удар на Любомир Христов.