BgDerby.com ще Ви направи съпричастни към резултатите от предстоящия кръг в първенствата при юношите. В ефира на DerbyTV ще можете да наблюдавате срещите Ботев - Локо Пд от първенството на Деца - Център, както и срещата между Ботев и Верея в U19.

Ето и пълната програма:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ:

14.09 (събота)
17:00 Черно море - Левски 2:0
17:00 Берое - Лудогорец 1:4
15.09 (неделя)
17:00 Ботев - Верея 10:0 РЕПОРТАЖ
17:00 Янтра - Славия 0:5
17:00 Марек - Дунав 1:2
17:00 Царско село - ЦСКА-София 0:3 РЕПОРТАЖ
17:00 Локо Пд - Пирин 0:0
17:00 Септември - Монтана 3:0

 

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ:

14.09 (събота)
10:30 Дунав - Ботев 1:1 /РЕПОРТАЖ/
10:30 Спартак Вн - Национал 2:1
12:00 Черно море - Левски-Раковски 4:1
12:00 ЦСКА-София - Септември 1:8
12:30 Левски - Локо Пд 1:0 /РЕПОРТАЖ/
17:00 Витоша - Славия 0:5
17:00 Лудогорец - Етър 3:1
15.09 (неделя)
17:00 Берое - Сокол 0:2

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 15 ГОДИНИ:

14.09 (събота)
10:00 Черно море - Спартак Пл 2:0
10:00 ЦСКА-София - Септември 2:0
10:30 Левски - Локо Пд 2:0
10:30 Добруджа - Национал 1:5
11:00 Черноморец - Ботев 2:2 /РЕПОРТАЖ/
15:00 Берое - Витоша 1:0
16:00 Асти - Славия 0:3
17:00 Лудогорец - Етър 3:0

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - РОДЕНИ 2003/2004 ГОДИНА:

14.09 (събота)
10:00 ПФК "Локомотив-1926" - ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - 1 1:1 РЕПОРТАЖ
10:30 ПФК "Берое"- ОФК "Сливен-2000" 4:1 РЕПОРТАЖ
10:30 ФК "Лидер" - ФК "Сокол" 1:4
11:00 ПФК "Верея"  - ФК "Черноморец-1919" 0:3
12:00 ФК "Арена" - ФК "Чавдар" 2:4
15.09 (неделя)
10:00 ФК "Пълдин" - ПФК "Марица-1921" ОТЛОЖЕН
12:00 ОФК "Карнобат" - ФК "Арда-1924" 0:0
13:00 ФК "Сините камъни" - ПФК "Спартак-Пловдив-1947" - 2 1:2

ЗОНАЛНА ГРУПА - ДЕЦА - РОДЕНИ 2005-2006 ГОДИНА:

14.09 (събота)
10:00 ФК "Ботев-2002"- ФК "Лидер" 2:3
10:00 ПФК "Ботев" - 1 - ПФК "Марица-1921" 1:1 РЕПОРТАЖ
12:00 ПФК "Локомотив-1926"  - ПФК "Спартак-Пловдив-1947" 1:2 РЕПОРТАЖ
13:00 ПФК "Верея" - ФК "Черноморец-1919" 1:2
15.09 (неделя)
10:30 ПФК "Берое"  - ОФК "Сливен-2000" 7:0 РЕПОРТАЖ
11:00 ФК "Сините камъни" - ПФК "Ботев" - 2 3:0
11:00 ФК "Олимпия Спорт" - ФА "Пловдив" 0:8
12:00 ПФК "Нефтохимик Бургас 1962" - ФК "Розова долина" - 3:2 РЕПОРТАЖ

ОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА ЦЕНТЪР - РОДЕНИ 2007 ГОДИНА:

15.09 (неделя)
10:30 ФК "Хебър-1918" - 1- ПФК "Брестник- 1948" 3:0
10:30 ПФК "Марица-1921"- ФК "Пловдив сити" 0:5
10:30 ФК "Векта" - ФК "Хебър-1918" - 2 1:6
10:30 ПФК "Ботев" - ПФК "Локомотив-1926" 0:5 РЕПОРТАЖ
11:00 ПФК "Берое"  - ФА "Пловдив" 3:0 РЕПОРТАЖ
11:00 ФК "Арда-1924" - ПФК "Спартак-Пловдив-1947" 4:4
12:00 ФК "Металик-1938"  - ФК "Родопа-Смолян" сл.0:3