ЦСКА-София преби Марек със 17:0 в среща от 5-ия кръг на U19. Двубоят се игра на един от естествените терени на базата в Панчарево.

Този резултат за пореден път води към въпроса има ли смисъл от подобни мачове в т.н. "елитна" юношеска група. Със сигурност от този мач полза няма нито тимът на ЦСКА-София, нито отборът на Марек.

През първата част "червените" вкараха осем гола, като с по два гола се отличиха Даниел Иванов и Калоян Симеонов, хеттрик заби Мартин Смоленски, а едно попадение добави Росен Петров.

След почивката Даниел Иванов добави още два гола, а с по един гол се отчетоха Кристиян Атанасов, Калоян Симеонов, Мартин Смоленски, Данаил Стойчев, Андрей Йорданов, Росен Петров и Марк-Емилио Папазов.