Берое U19 записа втора победа в първенството на Елитната група!

Момчетата на Атанас Рибарски спечелиха с 3:0 срещу шампиона Черно море у дома и продължават без поражение в шампионата!

Попаденията бяха дело на Никола Маринов през първото полувреме и на Стоян Вергиев от дузпа и Иван Георгиев през втората част. "Зелено-белите" отново изиграха фантастичен двубой и не оставиха съмнение в превъзходството си. Старозагорци можеха да се поздравят и с по-убедителна победа след като през първото полувреме съдиите им отмениха попадение, след почивката Галин Генчев удари греда след страхотен удар извън наказателното поле, създадоха и още няколко възможности за гол. Малко преди отбелязването на второто попадение пък останаха съмнения за неотсъдено нарушение в наказателното поле срещу Иван Георгиев. Тимът на Берое показа и стабилност в защита, в последните минути и вратарят Радостин Георгиев демонстрира умения и запази вратата си суха за втори път от началото на сезона.

В следващия кръг Берое U19 отново е домакин, този път на Септември. Мачът е на 30 август от 18.00 часа.